W roku 2024 zjazd członków Klubu odbędzie się w dniach 17-19 maja w Krakowie.
Załączamy plik pdf z programem naszego zjazdu  (plik xls będący formularzem zgłoszeniowym został wysłany na forum dyskusyjne).
Zaczynamy w piątek, 17 maja po południu, w zasadzie całe popołudnie to spotkanie z Dyrektorem NCN (Krzysztof Jóźwiak, nasz klubowy kolega) plus kolacja. W sobotę rano program mentoringowy FNP (o tym w kolejnym mailu będzie pisał Marcin Słoma), przed południem spotkanie z FNP, w południe panel dyskusyjny z udziałem NCN, FNP, NCBiR, MNiSW (jesteśmy na etapie potwierdzania obecności, więc lista gości może się zmienić), a po godzinie 15 walne zebranie i finał NAR. O godzinie 20.00 kolacja na Wawelu (!). W niedzielę oprowadzanie po Zamku Królewskim, a naszym przewodnikiem będzie nie kto inny a dyrektor Zamku i nasz klubowy kolega, Andrzej Betlej.

Proszę zapoznanie się z załączonymi plikiem
oraz:
A) do 31 marca PRZESŁANIE wypełnionego formularza zgłoszeniowego na dwa adresy:
Katarzyna Matras-Postołek (k.matras@pk.edu.pl)
Paulina Kasperkiewicz-Wasilewska (paulina.kasperkiewicz@gmail.com)

B) do 12 kwietnia dokonanie stosownych opłat (kładki członkowskie, opłata z zjazd) na konto wskazane w załączonym pliku. Istnieje możliwość otrzymania rachunku pro-forma jeśli ktoś dokonuje wpłaty via instytucja.

Przypominamy, że roczna składka członkowska to 200 PLN.