Zjazd majowy w Gdańsku 2016 r.

W 2016 r. coroczny majowy Zjazd Klubu odbył się w Gdańsku w dniach 20-22 maja. Gościł nas hotel Galion.

W czasie Zjazdu zorganizowaliśmy sesję krótkich wykładów przybliżających badania Klubowiczów, walne zebranie członków Klubu oraz finał Nagrody im. Artura Rojszczaka. Znalazł się też czas na prezentację nowych programów grantowych FNP. Oprócz tego, zorganizowaliśmy rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej.

• Podczas walnego zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności Klubu za rok 2015/2016, a także wybrano miejsce i organizatorów Zjazdu w 2017 roku.
  • Finał Nagrody im. Artura Rojszczaka wygrał dr Łukasz Binkowski z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, łączący pracę naukową z aktywną działalnością na rzecz pomocy schroniskom dla bezdomnych zwierząt.

Program Zjazdu 2016

Program spotkania: