„From Higher to Better Education” Konferencja międzynarodowa, 18-19 czerwca 2010 r. Hotel Hyatt w Warszawie

2010-06-16

Klub Stypendystów FNP współorganizował  konferencję międzynarodową „Drivers of Change and Choice: What Can We Learn About Competitiveness By Comparing U.S. and EU Education at the University Level?”, która odbyła się w Warszawie. Uczestnikami paneli dyskusyjnych i prezentacji byli wybitni amerykańscy i europejscy eksperci w dziedzinie szkolnictwa wyższego, przedstawiciele licznych uniwersytetów, biznesu, administracji rządowej oraz mediów.

Nasz Klub był współorganizatorem konferencji obok Instytutu Gospodarki Amerykańskiej i Stosunków Transatlantyckich przy Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Harvard Club of Poland oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fullbrighta.